More

    Χανιά | Αυτοί είναι οι “167” του Κουκιανάκη – Υποβλήθηκε στο ΥΠ.ΕΣ. η υποψηφιότητα…

    Είμαστε στην ευχάριστη θέση να γνωστοποιήσουμε ότι σήμερα υποβάλαμε στην ηλεκτρονική πύλη του Υπ. Εσωτερικών το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας, της Ενωτικής Μαχητικής Αποκορωνιώτικης Ανεξάρτητης Κίνησης -Ε.Μ.Α.Α.Κ.

    Ο συνδυασμός μας τιμήθηκε από την αυθόρμητη, συνειδητοποιημένη και αποφασισμένη συμμετοχή 167 συμπολιτών μας.

    Εξήντα δυο (62) γυναίκες (43%) και εκατόν πέντε (105) άνδρες κάθε ηλικίας και κάθε επαγγελματικής και κοινωνικής ομάδας, καταξιωμένοι, μετέχουν στον κοινό μας αγώνα. Το 50% περίπου εξ αυτών είναι νέοι υποψήφιοι δίνοντας ένα ισχυρό μήνυμα ανανέωσης που μαζί με τα έμπειρα στελέχη της παράταξής μας θα αγωνιστούμε για την πρόοδο και την βιώσιμη ανάπτυξη του Αποκόρωνα.

    Προσελκύσαμε ικανές υποψηφιότητες σε μια πολυπληθή συμμετοχή, πρωτόγνωρη για τον Δήμο μας και κατά κοινή ομολογία με τα υψηλότερα ποσοστά πλήρωσης ψηφοδελτίου (93 % σε υποψ. δημοτικούς συμβούλους).

    Οι εκατόν εξήντα επτά (167) συμπολίτες μας οι οποίοι συστρατεύονται μαζί μας, αναγνωρίζουν την προσπάθεια, τα έργα, την πίστη και την ικανότητα να υλοποιήσουμε το όραμά μας.

    Αναγνωρίζουν ότι είμαστε η ήρεμη δύναμη που δημιουργεί συνθήκες κοινωνικής συνοχής και αλληλεγγύης, προϋποθέσεις απαραίτητες γα την πρόοδο και την ανάπτυξη.
    Είναι για εμάς, ένα μήνυμα εμπιστοσύνης, για να συνεχίσουμε το έργο μας όλοι μαζί και να ολοκληρώσουμε τον σχεδιασμό μας κυρίως σε έργα υποδομής που απουσίαζαν από τον τόπο μας, καθώς και να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες προς τους δημότες μας για ένα δυνατό Αποκόρωνα, ένα Αποκόρωνα πρωταγωνιστή.

    Πατάμε γερά, συνεχίζουμε μπροστά, με σιγουριά.

    Ακολουθεί η παράθεση των ονομάτων όλου του συνδυασμού:

    ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗΣ

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΩΝ
    *1 Αγγελάκης Κων/νος(Νταμουλής) του Δημητρίου
    *2 Ανδριανάκη Ευαγγελία(Βαλέρια) του Πέτρου
    *3 Αρτεμάκης Κωνσταντίνος του Λεωνίδα
    *4 Βλασταρίδου Αφροδίτη του Ιωάννη
    *5 Βλαχάκης Πέτρος του Πέτρου
    *6 Γαβριλάκη-Κοκκινάκη Κυριακή του Νικολάου
    *7 Καλαμιωτάκη Ελένη του Ιωάννη
    *8 Καστρινάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
    *9 Μανατάκη Αικατερίνη Γεωργίου
    *10 Μανατάκης Μανώλης του Κνσταντίνου
    *11 Μελισσάς Ιωάννης του Αντωνίου
    *12 Μουσουράκης Γεώργιος του Ιωάννη
    *13 Νιολάκη Βρυωνάκη Νίκη του Ευστρατίου
    *14 Παπαδομανωλάκης Κώστας του Αρτεμίου
    *15 Σπανουδάκη Ευαγγελία του Μανούσο
    Τ.Κ.ΑΡΜΕΝΩΝ
    *16 Αμανατίδου Δέσποινα του Σταύρου
    *17 Καλλιβρετάκης Γεώργιος του Αντωνίου
    *18 Καλλιβρετάκης Στυλιανός του Χαρίδημου
    *19 Τσιτσιρίδης Χρήστος του Ιωσήφ
    *20 Χαλβαδάκης Πέτρος του Εμμανουήλ
    Τ.Κ.ΚΑΛΥΒΩΝ
    *21 Δασκαλάκης Ανδρέας του Ιωάννη
    *22 Καραδάκης Βαρδής του Ιωάννη
    *23 Κοσμαδάκη Αργυρώ του Ευαγγέλου
    *24 Μανανεδάκης Στυλιανός του Ελευθέριου
    *25 Μαροπάκη Σταυρούλα του Σταύρου
    *26 Ραυτοπούλου Ευαγγελία του Εμμανουήλ
    *27 Ρεβελάκη Κουντή Μαρία του Εμμανουήλ
    *28 Τζομπανάκης Αντώνιος του Ιωάννη

    Τ.Κ.ΚΑΡΡΩΝ
    *29 Παλαθούρας Νίκος του Μιχαήλ

    Τ.Κ.ΜΑΧΑΙΡΩΝ
    *30 Χαραλαμπάκης Νίκος του Δημητρίου

    Τ.Κ.ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
    *31 Βαλαδάκη Μαρία του Αντωνίου
    *32 Μανιουδάκης Ιωάννης του Νικολάου
    *33 Σαριδάκης Γιώργος του Εμμανουήλ
    Τ.Κ.ΡΑΜΝΗΣ
    *34 Μανατάκης Παντελής του Στυλιανού

    Τ.Κ.ΣΤΥΛΟΥ
    *35 Βολακάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
    *36 Ζουλάκης Μανώλης του Γεωργίου
    *37 Μπαντή-Νεραντζάκη Γιαννούλα του Θεοδώρου
    *38 Πισσαδάκης Γεώργιος του Ιωάννη

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ
    *1 Γυπαράκης Γεώργιος του Αντρέα
    *2 Κουνδουράκη-Πλυμάκη Όλγα του Σταύρου
    Τ.Κ.ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ
    *3 Δραμηλαράκης Μάρκος του Εμμανουήλ
    *4 Κιμιωνή-Μελαδάκη Μαρία του Αριστείδη
    *5 Μελαδάκη Μαρία του Γεωργίου
    *6 Μπερβανάκη-Αγγελάκη Χρυσή του Γεωργίου
    *7 Νικολακάκης Στυλιανός του Κωνσταντίνου
    *8 Σταυρουλάκης Γιώργος του Ιωάννη

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΟΥ
    *1 Ανδριανάκη Μαρία του Εμμανουήλ
    *2 Βολικάκης Μανούσος του Νικολάου
    *3 Βροντάκης Αντρέας του Ελευθερίου
    *4 Καζούλης Αντώνης του Γεωργίου
    *5 Καραμπινάκης Λεωνίδας του Εμμανουήλ
    *6 Καφεσάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
    *7 Κρασάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
    *8 Λιουδάκη-Παρασκευάκη Σμαράγδη του Νικολάου
    *9 Μπενάκη Αργυρώ του Ιωάννη
    *10 Παϊζης Νικήτας του Εμμανουήλ
    *11 Παπαδημουλά Αντωνία του Παναγιώτη
    *12 Ρεβελάκης Αντώνης του Εμμανουήλ
    *13 Σαπουνάκης Βασίλης του Γεωργίου
    *14 Σταυρουλάκης Σταύρος του Δημητρίου
    *15 Τρούλος Κωνσταντίνος του Στυλιανού
    Τ.Κ.ΒΑΜΟΥ
    *16 Κοτζαμπασάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου
    *17 Μουντάκης Στυλιανός του Βασιλείου
    *18 Μποτωνάκης Νίκος του Αλεξάνδρου
    *19 Πετρουλάκης Νικηφόρος του Εμμανουήλ
    *20 Ρεβελάκης Μιχαήλ του Θρασύβουλου
    Τ.Κ.ΓΑΒΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
    *21 Καλοριζικάκη Κατερίνα του Νικολάου
    *22 Νικάκης Φάνης του Κωνσταντίνου
    *23 Ρουμπεδάκη Ιωάννα του Γεωργίου
    Τ.Κ.ΚΑΙΝΑΣ
    *24 Σταυρουλάκης Απόστολος του Δημητρίου
    *25 Φυντριλάκης Ευάγγελος του Ανδρέα

    Τ.Κ.ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
    *26 Αναστασάκης Αναστάσιος του Εμμανουήλ
    *27 Κοκολάκης Στέλιος του Στυλιανού

    Τ.Κ.ΚΕΦΑΛΑ
    *28 Βροντάκη Κωνσταντίνα του Χρήστου
    *29 Ζυμβραγουδάκη Σμαράγδη του Χαραλάμπου
    *30 Κουκλάκη Αγγελική του Παρασκευά
    *31 Κουριδάκη Μαρία
    *32 Λιονάκης Νίκος του Ιωάννη
    *33 Μπικουβαράκης Αλέξανδρος Αλεξάνδρου
    *34 Stanica Μουσουράκη Maria Madalina του Mircea
    Τ.Κ.ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
    *35 Βογιατζάκης Ιωάννης του Ζαχαρία
    *36 Δημητριάδη Ελένη του Κυριάκο

    Τ.Κ.ΞΗΡΟΣΤΕΡΝΙΟΥ
    *37 Ανδριανάκης Χαράλαμπος του Μιχαήλ
    *38 Δρουβαλάκη-Σεργάκη Χρύση του Κωνσταντίνου
    *39 Καντανάκη-Μπακατσάκη Νεκταρία του Σπυρίδωνα
    Τ.Κ.ΠΛΑΚΑΣ
    *40 Ζαρογιάννου Στέλλα-Χριστίνα του Θεοδώρου
    *41 Κωστόπουλος Σπυρίδων του Χαραλάμπου
    *42 Νικολουδάκης Γεώργιος του Νικολάου
    *43 Παϊζη Ειρήνη του Νικήτα
    *44 Σουφρίτη Αικατερίνη του Χρήστου

    Τ.Κ.ΣΕΛΛΙΩΝ
    *45 Βρανάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
    *46 Μανταδάκη Παρασκευή του Αντωνίου
    *47 Σαπουνάκης Γιώργος του Παντελή

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗΣ
    *1 Αθητάκης Ιωάννης του Στυλιανού
    *2 Αποστολάκης Ιωάννης του Ηρακλή
    *3 Βλαζάκης Κων/νος του Ηλία
    *4 Γρυλλάκης Μανούσος του Γεωργίου
    *5 Ζυμβραγουδάκης Γεώργιος του Βασίλειου
    *6 Κάβουρας Κων/νος του Γεωργίου
    *7 Μεγαλακάκης Μανόλης του Χρήστου
    *8 Ράγγου Σοφία του Αθανάσιου
    *9 Σουχλάκη-Κουράτορα Αργυρώ του Γεωργίου
    *10 Σταυγιανουδάκης Δημήτρης του Μιχαήλ
    *11 Τσιλεδάκη Μαρία του Ιωσήφ
    *12 Φουφουδάκη Άννα του Ιωάννη
    *13 Φραγκιαδάκης Μίνως του Ιωσήφ
    Τ.Κ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗΣ
    *14 Δρακάκη Γεωργία του Ιωάννη
    *15 Καυκαλάς Στυλιανός
    *16 Κοκολάκης Νικόλαος του Νικολάου
    *17 Φραγκιουδάκης Νεκτάριος του Γεωργίου
    Τ.Κ.ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ
    *18 Δουλιανάκης Γεώργιος του Ηλία
    *19 Μαρινάκης Άρης του Μιχαήλ
    *20 Ξενάκης Χρυσοβαλάντης του Λάμπρου

    Τ.Κ.ΚΑΣΤΕΛΛΟΥ
    *21 Αναγνωστάκης Φάνης του Ιωάννη

    Τ.Κ.ΚΟΥΡΝΑ
    *22 Αλεξάκης Σοφοκλής του Νικολάου
    *23 Θυμάκης Γιάννης του Γεωργίου
    *24 Κουγεντάκη Χριστίνα του Αναστασίου
    *25 Σκουντριδάκης Χαρίδημος του Νικολάου
    *26 Τσέτσε-Μπερικάκη Παναγιώτα του Νικολάου

    Τ.Κ.ΦΥΛΑΚΗ
    *27 Λιονή Ευαγγελία του Κωνσταντίνου
    *28 Νενεδάκης Παντελής του Παντελή
    *29 Σπαντιδάκη Ελένη του Μιχαήλ

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ
    *1 Βασιλαντωνάκης Σταύρος του Μανούσο
    *2 Γερουλάκης Ανδρέας του Μιχαήλ
    *3 Δαρατσάκη Μαριάννα του Ανδρέα
    *4 Καυκαλά-Παλιουδάκη Αργυρώ του Παύλου
    *5 Κοτσιφάκης Αντώνιος του Ιωάννη
    *6 Κουκιανάκη Αργυρώ του Μιχαήλ
    *7 Μαριδάκη Πολυτίνη του Σταμάτη
    *8 Πιπεράκης Ευάγγελος του Αρτεμίου
    *9 Φασαράκης Βασίλης του Γεωργίου
    *10 IUREA ADRIAN του Αndrei Andrei
    Τ.Κ.Αλικάμπου
    *11 Κασσιού-Αγγελάκη Χρυσούλα του Γεωργίου
    *12 Σταθάκης Ιωάννης του Στεφάνου
    *13 Φουντουλάκη-Βουράκη Αγάπη του Ιωάννη

    Τ.Κ.ΒΑΦΕ
    *14 Καλογεράκη Ουρανία του Βασιλείου
    *15 Κουκουδάκη Μαρία
    *16 Σαρτζετάκη-Σελιανάκη Ελένη του Γεωργίου
    Τ.Κ.ΒΡΥΣΩΝ
    *17 Κλαπάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
    *18 Μπραουδάκης Γεώργιος του Γεωργίου
    *19 Οικονομάκης Σταύρος του Αντρέα
    *20 Σπανουδάκη Διαμάντα του Μανούσο

    Τ.Κ.ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟΥ

    *21 Θυμάκης Μιχαήλ του Σταμματίου
    *22 Νιολάκης Νίκος του Αντρέα
    *23 Οικονομάκη Αργυρώ του Εμμανουήλ

    Τ.Κ.ΜΑΖΑΣ
    *24 Κοτσολάκη-Παλιουδάκη Ευαγγελία του Μανούσο
    *25 Μανταδάκης Αντώνιος (1946) του Εμμανουήλ
    *26 Παλιουδάκης Γεώργιος του Στεφάνου
    *27 SAVΑ-Μαροπάκη ANAMARIA-SIMONA του SIMION
    Τ.Κ.ΝΙΠΠΟΥΣ
    *28 Κοτσιφάκη-Λαγουδάκη Γεωργία του Στυλιανού
    *29 Μυτηληνάκης Χρήστος του Γεωργίου

     

    ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΡΕ
    *1 Κουκουράκης Ιωάννης του Στυλιανού
    *2 Μαραγκουδάκης Ιωσήφ του Αντρέα
    *3 Νικολούδης Αντώνιος του Εμμανουήλ
    *4 Χαβρεδάκης Κωνσταντίνος του Στυλιανού
    Τ.Κ. ΜΕΛΙΔΟΝΙ
    *5 Κακουράκης Ανδρέας του Νικολάου
    *6 Μαραγκάκης Ευάγγελος του Νικολάου

    Τ.Κ.ΠΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ
    *7 Νιαβραδάκης Κων/νος του Αντρέα

    Τ.Κ.ΠΕΜΟΝΙΩΝ
    *8 Αρχαγελλάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

    Τ.Κ.ΤΖΙΤΖΙΦΕ
    *9 Βασιλάκης Μανόλης του Γεωργίου
    *10 Βολουδάκης Στέλιος του Αντρέα

    Τ.Κ.ΦΡΕ
    *11 Ανδρουλάκη-Μπικάκη Ευαγγελία του Νικολάου
    *12 Ζουλάκη Μανωλία του Γεωργίου
    *13 Κοντεζάκης Ιωάννης του Ιωάννη
    *14 Κουλιζάκης Δημήτριος του Παναγιώτη
    *15 Μηνουδάκη Χρυσή του Λεωνίδα
    *16 Μπουρμπάκης Δημήτριος-Φραγκίσκος του Εμμανουήλ

    Διαβάστε ακόμη: Μια… στρατιά υποψηφίων παρουσίασε ο Κουκιανάκης – Τα “115” πρώτα ονόματα αναλυτικά… [pics]

    Fasoulakis

    Δείτε ΕΔΩ περισσότερα από το Kriti360.gr 

    googlenews Kriti360

    Ακολουθήστε το kriti360.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

    ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ